301ZOBRAZENÍ

Co se děje, pokud pijete vodu ihned, když ráno vstanete
Současný zdravotní trend je pít vodu ihned poté, co vstanete z postele. Vědci potvrdili zdravotní hodnotu této metody s tím, že se jedná o zcela prospěšnou věc pro naše zdraví.Pití vody ihned po probuzení je spojeno s léčbou a prevencí některých onemocnění a zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy, bolesti těla, artritida, srdeční problémy, epilepsie, obezita, tuberkulóza, meningitida, onemocnění ledvin, zvracení, zánět žaludku, cukrovka, zácpa, onemocnění dělohy uší a krku.

Metoda:

Po probuzení, než začnete dělat cokoliv jiného, vypijte asi třičtvrtě litru vody. Pamatujte, že pokud máte nějaký důvod, proč nemůžete ihned pít tolik vody najednou, začněte pít jen tolik, kolik nejvíce můžete a postupně zvyšujte dávky.

Vyčistěte si zuby a dokončete svoji ranní hygienu úst, poté vyčkejte 45 minut před jakýmkoliv jídlem nebo pitím.

Po 45 minutách se nasnídejte jako obvykle, a pak nic nejezte ani nepijte po dobu 2 hodin.

Konkrétní nemoci

Používáte-li výše uvedené metody, výzkum ukazuje počet dnů, po kterých se musí dodržovat tento režim, aby se vyléčila určitá nemoc.

Vysoký krevní tlak – 30 dnů
Trávicí problémy – 10 dnů
Cukrovka – 30 dnů
Zácpoa – 10 dnů
Rakovina – 180 dnů
Pomocí této léčebné metody nezaznamenáte žádné vedlejší účinky, kromě zvýšeného vylučování moči na začátku tohoto programu. Pít vodu a zůstat zdravý a aktivní je způsob, jak zkvalitnit náš život.